Ogród na ścianie

Zielone ściany to nie tylko trend, ale sztuka najwyższej klasy i niepowtarzalny efekt! Skomponowanie własnej, unikatowej przestrzeni pozwoli spełnić marzenia o żywej sztuce na ścianie. Czyż nie jest miło dotknąć dłonią delikatnego dywanu utkanego z leśnego mchu i w tym jednym geście odnaleźć siłę do dalszego działania? Ogrody wertykalne dają niezliczoną ilość możliwości, pozwalając każdemu stać się twórcą własnego pomysłu.

14199767_1608393169458508_3753706560671949571_n

Kwiaty i rośliny stabilizowane, które nie wymagają szczególnej pielęgnacji przez wiele długich miesięcy. Unikatowy i nowatorski sposób zatrzymywania czasu dla roślin sprawił, że zielone ściany są wyłącznie ozdobą i ucztą dla zmysłów, która absolutnie nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych i tworzenia wyjątkowych warunków. Nasze kwiaty i rośliny stabilizowane układają się w majestatyczne obrazy, które mogą być montowane w każdym wnętrzu i niezależnie od tego, czy będą żywą zieloną ścianą w restauracji, hotelu, na siłowni czy w prywatnym salonie niezmiennie wywołają uśmiech i radość.

Perfekcyjne obrazy

Zielone dekoracje ścienne idealnie spełnią swoje zadanie zarówno na powierzchni 10m2, jak i na potężnej przestrzeni np.200 m2. Nasze obrazy wertykalne nie lubią nadmiernego nasłonecznienia, a także bezpośredniego kontaktu z wodą. Wiemy, jak ważny jest każdy element unikatowego dzieła, więc dostarczamy Państwu produkt najwyższej jakości w postaci paneli lub w całości, gotowy do bezpośredniego montażu. Dbając o dobre samopoczucie naszych Klientów, gwarantujemy, że rośliny stabilizowane są całkowicie ekologiczne, bezpieczne i co istotne – całkowicie obojętne nawet dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie. W misternym ułożeniu paproci, trawy, mchu, liści i kwiatów kryje się autentyczna siła, magiczny ogród, w którym każdy może zatopić swoje myśli i usłyszeć dźwięki natury.